GRĀMATAS
Šantāža ar nazi

Šantāža ar nazi

Dārta Kļaviņa  , balzāma rūpnīcas direktore  , laimīgi precējusies ar izskatīgo aktieri Igoru  . Abu ģimenē aug dēls . Dzīve rit mierīgi  ,bez īpašiem sarežģījumiem  . Līdz kādā tumšā pavasara vakarā Dārtai uzbrūk nezināms svešinieks  , kurš pieliekot aso naža asmeni pie sievietes maigā kakla , pavēl viņai izpildīt visas viņa prasības  . Ja Dārta nepaklausīs  , tad...Dārtas dzīvība ir apdraudēta  . Tālākie notikumi  , šķiet  , vairs nav Dārtas izvele  . Viņa spiesta pilnībā pakļauties šantāžista velmēm un iegribām  . 

Kas ir svešinieks ? Cik tālu un dziļi tīsies viņa šantāžas tīkls ? Kāds ir uzbrucēja mērķis ? Kādas jūtas pārņem Dārtu ? Naids  , riebums  , bezspēcība ...Varbūt šīm sākotnēji negatīvajām izjūtām lemts pāraugt kaislē un neprātīgā mīlestībā ? Cik grūtu un smagu iekšējo cīņu ar sevi un savām jūtām Dārtai nāksies izcīnīt ? Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem jūs atradīsiet Vinetas Ivanovskas maigajā trillera romānā « Šantāža ar nazi . « 

PAR RAKSTNIECI

Vārds un uzvārds :  Vineta Ivanovska 

Dzimums : 1983 . gada  . 12 . oktobrī .(Svari - pēc hosroshopa )  

Atrašanās vieta : Šobrīd  Peterborough - katedrāles pilsētā un atrodas Anglijas austrumos  , Kembrindžšīras ceremoniālajā grāfistē  , aptuveni 120km uz ziemeļiem no Londonas . 

Hobijs un sirdslieta : Noteikti rakstīt un vēlreiz rakstīt . Patīk atrasties emocionālā stāvoklī  , ko sniedz rakstīsanas prieks . Tā ievesma kas līdzinās eiforijai . 

Rakstu kopš tīņu vecuma  , bet izdot debijas gramatu iedrošināja , tieši draugs . Un pirmo debijas grāmatu izdevu 2020 . gadā . 

Par mani :  Šobrīd strādaju uzņēmumā AMK fresh , kā ikdienas darbu  . Neteiktu  , ka esmu sajūsmā  , bet reizēm ir patīkamas darba dienas . 

Ikdienā - esmu vienkārša .   

 

Jūsu autore Vineta Ivanovska