GRĀMATAS
Lorage Pensera no franču valodas Negaiss domās

Lorage Pensera no franču valodas Negaiss domās

Mēs nekad nevaram zināt  , kādu dzīvi piespēlēs liktenis  . Reizēm tas ir nežēlīgs  , dodot mīlestību kā apsēstību  , kā lāstu . 

Silva pametot vecākus Latvijā  , dodas līdzi savam vīram Niko uz Angliju , lai dzīvotu pilnvērtīgu ģimenes dzīvi  . Dienmžēl viss nenotiek , kā iecerēts  . Sieviete nevar palikt stāvoklī  , un tas ir iemesls arī laulības šķiršanai  . 

Pabeigusi studijas un ieguvusi restorānu vadītāja kvalifikāciju  , Silva nomaina dzīvesvietu un uzsāk savu biznesu  . Satiek savu liktenīgo vīrieti Gunartu  , kuru iemīl pāri saprata robežai . Grūtības un pārbaudījumi seko ik uz soļa  . Vai Silva spēs panest dzīves uzlikto nastu ? Kas būs viņas atbalsts vissmagākajos brīžos ? Cik daudz prieka un sāpju sniedz kaislīga mīlestība ? Atbildes uz šiem un vēl citiem jautajumiem atklās Vinetas Ivanovskas grāmata  Lorage Pensera (no franču valodas Negaiss domās )

Jā , šis stāsts ir ar negaidītām beigām  , bet ar piepildījumu sirdī . 

 

Grāmata .

Cietie vāki . 171.lpp

Izdota  2022

ISBN 9789934300189

Grāmatu var nopirkt : 

Virja.lv  , Globuss un Latvijas grāmata un Jānis Roze grāmatnīcās . 

PAR RAKSTNIECI

Vārds un uzvārds :  Vineta Ivanovska 

Dzimums : 1983 . gada  . 12 . oktobrī .(Svari - pēc hosroshopa )  

Atrašanās vieta : Šobrīd  Peterborough - katedrāles pilsētā un atrodas Anglijas austrumos  , Kembrindžšīras ceremoniālajā grāfistē  , aptuveni 120km uz ziemeļiem no Londonas . 

Hobijs un sirdslieta : Noteikti rakstīt un vēlreiz rakstīt . Patīk atrasties emocionālā stāvoklī  , ko sniedz rakstīsanas prieks . Tā ievesma kas līdzinās eiforijai . 

Rakstu kopš tīņu vecuma  , bet izdot debijas gramatu iedrošināja , tieši draugs . Un pirmo debijas grāmatu izdevu 2020 . gadā . 

Par mani :  Šobrīd strādaju uzņēmumā AMK fresh , kā ikdienas darbu  . Neteiktu  , ka esmu sajūsmā  , bet reizēm ir patīkamas darba dienas . 

Ikdienā - esmu vienkārša .   

 

Jūsu autore Vineta Ivanovska