GRĀMATAS
Sakarsētais saulriets

Sakarsētais saulriets

Dzintars Daiders viļas savā pirmajā  mīlestībā    . Viņa draugs vēlas palīdzēt  , lai draugam nav jācieš sievietes dēļ  , un nejauši ieraudzītā sludinājumā piedāvā izmēģināt laimi  , piesakoties miesassarga vakancei pazīstamajā Matīsu dzimtā  . Šī darba iegūšana no Dzintara prasa lielas pūles  , bet viņš savu mēŗķi sasniedz ! Miesassarga darbs prasa ciešu saskarsmi ar ģimeni  . Rezultātā Dzintaram rodas simpātijas pret divām sievietēm no Matīsu dzimtas  - pret Aleksandru un viņas meitu Ginitu  . 

Kuru izvēlēties  - vai pusaudzi Ginitu  , vai jau aizņemto - viņas māti Aleksandru ? 

Kādu izvēli izdarīs Dzintars ?

Lai kāda būtu izvēle  , beigas nav paredzamas ...

Vairāk informācijas par grāmatām lasiet www.vinetaivanovska.lv 

 

Grāmata : 

Cietie vāki , 154 lpp

Izdota 2021

ISNB 9789934604393

 

Grāmatas nopērkamas Buki. lv un Globuss .  

PAR RAKSTNIECI

Vārds un uzvārds :  Vineta Ivanovska 

Dzimums : 1983 . gada  . 12 . oktobrī .(Svari - pēc hosroshopa )  

Atrašanās vieta : Šobrīd  Peterborough - katedrāles pilsētā un atrodas Anglijas austrumos  , Kembrindžšīras ceremoniālajā grāfistē  , aptuveni 120km uz ziemeļiem no Londonas . 

Hobijs un sirdslieta : Noteikti rakstīt un vēlreiz rakstīt . Patīk atrasties emocionālā stāvoklī  , ko sniedz rakstīsanas prieks . Tā ievesma kas līdzinās eiforijai . 

Rakstu kopš tīņu vecuma  , bet izdot debijas gramatu iedrošināja , tieši draugs . Un pirmo debijas grāmatu izdevu 2020 . gadā . 

Par mani :  Šobrīd strādaju uzņēmumā AMK fresh , kā ikdienas darbu  . Neteiktu  , ka esmu sajūsmā  , bet reizēm ir patīkamas darba dienas . 

Ikdienā - esmu vienkārša .   

 

Jūsu autore Vineta Ivanovska